עניין מתנות החג הוא עניין רציני שאין להקל בו ראש. פוליטיקה ופנקסנות מעורבים בו לפרקים לצד רצון לבבי להעניק מתנה מיוחדת ומשמחת במיוחד גם לאלה ש"יש להם כבר הכל". אותו סיפור חוזר על עצמו מדי שנה בחגיגות יום הולדת של חברי משפחה אשר עברו את גיל הנעורים, בסופה של שנת לימודים בגן ובבית ספר ובעוד שלל הזדמנויות.

במהלך הההכנות לחג פגשנו בפיד הפייסבוק שלנו את אפרת חסון דה בוטון, מעצבת, מאיירת ואמנית נייר ואת הצלחות והספלים באיורי פורטרט אישיים מעשה ידיה. מדובר במתנה מקסימה, כזו המותאמת לכל אחד ואחת בשילוב הומור וקריצה. בעיננו, אין כמו מתנות שמעלות חיוך על פני מי שמקבל אותם. הצלחות והכוסות מאויירות בעבודת יד על פי הזמנה אישית ואין אחת הדומה לאחותה. מושלם!

 

אפרת חסון דה בוטון

 

אפרת חסון דה בוטון

 

שאלנו את אפרת למי היא מייעדת את המתנה:
"המתנה מתאימה לכל אחד, החל מסבתא קשישה, המשך בדוד נחמד, אחייניות מתוקות ועוד. גם מי שלא אוהב מתנות (יש אחד כזה?) ישמח לראות את הפנים שלו מאויירות במחווה אישית ומדויקת עבורו בכלי שהוא גם שימושי וגם יכול לשמש לנוי ולקישוט. יש גם ספלים שניתן להזמין בכמויות גדולות - מתנות לעובדים, לגננות, לחברים בכיתה ועוד. האיורים קלילים והומוריסטים וכל אחד מתחבר אליהם בקלות. אפשר להוסיף ציטוט או משפט שמאפיין כל דמות".

 

אפרת חסון דה בוטון

 

אפרת מעידה על עצמה שאחד הדברים האהובים עליה בעולם הוא לצייר פרצופים ואנשים. "אנשים בעיניי זה הדבר הכי מעניין שיש ואף פעם לא נמאס לי להסתכל על אנשים ופנים וכמובן לצייר אותם. מרגש אותי להכין את הכלים האלה בעבודת יד עם המון תשומת לב ואהבה ולחשוב שיעשו את דרכם להמון בתים וישמחו אנשים. זה באמת הדבר שמוביל אותי וגורם לי לעונג רב. משמח אותי שאנשים שמחים בצלחות וכותבים לי שהעליתי חיוך גדול על פניהם".

 

אפרת חסון דה בוטון

 

אפרת חסון דה בוטוןצילום: אפרת חסון דה בוטון

 

להזמנת צלחות או כוסות מאויירות במיוחד עבורכם, תוכלו לפנות לאפרת דרך עמוד הפייסבוק שלה, או למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

e-max.it: your social media marketing partner

כתבות נוספות שתאהבו לקרוא: