ממשיכים את המסע אחר מאפה השמרים המושלם

ממשיכים את המסע אחר מאפה השמרים המושלם >>

The Goodies of life

ישירות למייל שלך:

  1. חובה להזין

במדור "קפה ועוגיות" אנו מסקרים בתי קפה (עם העדפה לכאלה שאינם רשתות גדולות) אך לא מדובר בביקורת מעמיקה על האוכל וטיב הקפה: אותנו מעניין איפה הכי קל ונוח להיפגש למטרות עבודה. יש לכם בית קפה שהוא חדר הישיבות המועדף עליכם? ספרו לנו.

הלוקיישן: קפה המדרחוב, יום חמישי שטוף שמש בחודש נובמבר,am 9:00

Caffe Hamidrahov

 

כתובת: רח' הכרמל 16, כפר סבא

 

 

קלות ההגעה/ מציאת המקום: בתור כפר-סבאים אנחנו לא ממש אובייקטיבים, אבל קפה המדרחוב ממוקם צמוד לקניון ערים הנמצא במרכז העיר, ליד רחוב ויצמן, רחובה הראשי של כפ"ס. ה-waze (לצורך הבדיקה, לא שהיינו צריכים) הביא אותנו במדויק למקום.

 

 

חניה: צמוד למקום, ברחוב הכרמל יש מגרש חנייה עירוני. החנייה לתושבי העיר חינם. לשאר, בעלות של 5 ש"ח לשעה. במידה ואין חנייה במגרש ניתן להחנות ברחוב ירושלים הסמוך, שימו לב לסימוני הכחול-לבן ולשעות החנייה המותרות ברחוב. ניתן להחנות גם בחניון של קניון ערים, ישנן שתי כניסות לחניה ברחוב דוד אלעזר - החנייה בקניון ערים הינה ללא תשלום.

 נגישות לתחבורה ציבורית: קפה המדרחוב צמוד לקניון ערים וכל קו שמגיע לרחוב ויצמן עוצר בכניסה לקניון משם ישנה הליכה של כ-6 דקות.

 

 

מהירות קבלת תפריטים: קיבלנו אותנו עם חיוך ותפריטים. מיד עם הגיענו, עוד לפני שבחרנו שולחן.

 

 

מצב שקעי חשמל: יש שקעים בודדים, ליד שני שולחנות, בחזקת כל התופס - זוכה.

 

Cafe Hamidrahov Kfar Sabaצילום (בסתר): קלפטיש מגזין

 

איכות הוויפי: נדרשת סיסמה, הגלישה מהירה ורצופה.

 

קפה המדרחוב נבחר למוקד הסקירה הראשון שלנו מכיוון שהוא אחד מבתי הקפה האהובים עלינו באופן אישי. יש לנו פז"ם מכובד בפגישות עבודה שהתרחשו במקום וגם הקולגות הכי תל אביבים שלנו נתנו את אישורם לכך שמדובר בפנינה בלב כפר סבא. יצא שרוב הפגישות שלנו במקום היו בשעות הצהריים והערב המאוחרות כך שהסיפור הבא הצליח להפתיע ולשעשע אותנו, שועלי בתי הקפה.
הגענו בשעות הבוקר המוקדמות ולמרות הנוכחות הדלילה יחסית נאמר לנו שנותרו שני מאפי בוקר: מאפה שוקולד ומאפה גבינה וצימוקים. החלטנו לחלוק מאפה שוקולד מטעמי חיסכון בקלוריות. האמת שהוא היה באמת מצויין כך שרצינו להזמין עוד אחד. או אז המלצר החביב סיפר לנו שהוא התכוון לכך שנותרו שני מאפים בלבד ושניהם נאכלו, אחד מהם על ידנו. כשתמהנו לפשר העניין, סיפר לנו המלצר שישנם רק ארבעה מאפים כל בוקר, ארבעה במספר, בחזקת כל הקודם זוכה. להמתקת הגלולה קיבלנו עוגיית גרנולה טעימה OTH וסיפור נחמד להתחיל איתו את היום מחוייכים.

 

 

בשורה התחתונה: מקום ביתי, נעים ולבבי. ספוט מעולה לפגישות דיסקרטיות.

e-max.it: your social media marketing partner

כתבות נוספות שתאהבו לקרוא:

something good to watch

KM A2G HaimAfriat

radar rashi traveling heb